Michał Kibil

Michał Kibil od wielu lat związany z firmą Déhora. Poza współpracą z nami, Michał jest również Partnerem Zarządzającym w kancelarii Kibil i Partnerzy.

Od początku pracy z nami, doradza we wszelkich kwestiach związanych z szeroko pojętą tematyką zatrudniania pracowników w tym aspektów prawa nowych technologii w stosunkach zatrudnienia oraz ochrony danych osobowych pracowników. Zdobywał doświadczenie w kancelariach indywidualnych, w Głównym Inspektoracie Pracy, prowadził warszawski oddział kilkudziesięcioosobowej kancelarii jak i prowadził praktykę prawa pracy w dwóch kancelariach o zasięgu międzynarodowym (w jednej z nich wciąż doradza jako of counsel).

Michał specjalizuje się w restrukturyzacjach zakładów pracy, optymalizacji systemów czasu pracy oraz wynagrodzeń, a także pracowniczych sporach sądowych. Od 6 lat szkoli z zakresu prawa pracy.

Wśród dotychczasowych klientów Michała znajdowały się m.in. banki, duże zakłady przemysłowe, kilkutysięcznoosobowe zakłady produkcyjne, ubezpieczyciele, firmy z sektora IT czy też deweloperzy rynku nieruchomości.

Świadcząc usługi doradcze, Michał skupia się na zapewnianiu swoim klientom bezpieczeństwa, redukcji kosztów oraz zwiększaniu efektywności obsługiwanych zakładów pracy. Każde zlecenie Michał traktuje jako proces nakierowany na efektywne rozwiązanie problemu klienta.

Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie kończył także podyplomowe studium prawa pracy. Michał jest Adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.